вівторок, 22 листопада 2016 р.

Інтернет-конференція «Набуття теcтологічних знань учнями у контексті нових вимог до виконання завдань ЗНО»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2016 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Набуття теcтологічних знань учнями у контексті нових вимог до виконання завдань ЗНО».
До участі в Інтернет-конференції запрошуються, методисти  та вчителі англійської мови, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
До розгляду пропонуються такі напрямки (конкретні назви статей автори визначають самостійно):
·       Тестологічні завдання в ЗНО як індикатор об’єктивного та справедливого оцінювання знання та рівню підготовленості учня.
·       Особливості використання тестових технологій для опанування знання в процесі підготовки учня до виконання  ЗНО спираючись на власний досвід.
·       Набуття тестологічних знань в контексті опанування учнями та умінь ХХІ століття.
·       Досвід Європейських країн методичної підготовки  учнів за умов використання тестологічних завдань.
Статті для участі в Інтернет-конференції просимо надсилати до 5 грудня 2016 року на адресу: diana-zaporochez@ukr.net. Матеріали Інтернет-конференції будуть розміщені 12 грудня 2016 року на сайті Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників http://oipopp.ed-sp.net (розділ «Конференції, семінари. Інтернет-заходи). Учасники Інтернет-конференції, статті яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.
14 грудня 2016 року з 14.00 до 16.00 буде проходити обговорення статей учасників Інтернет-конференції на форумі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників http://oipopp.ed-sp.net.
Вимоги до оформлення статті: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, всі поля – 2 см, редактор Word. 
Стаття оформлюється з дотриманням зазначених вимог та послідовності розташування записів.
1. Ініціали та прізвище (у називному відмінку, праворуч, виділити напівжирним шрифтом).
2.Посада,  повна назва навчального закладу,  назва міської або районної ради (у називному відмінку, праворуч, виділити напівжирним шрифтом).
3. Назва статті (по центру, великими літерами, виділити напівжирним шрифтом).
4. Зміст наукової статті (оформлення здійснити з дотриманням таких пунктів):
- постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими  чи практичними завданнями (у тексті статті запис: «Постановка проблеми»);
- аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання даної проблеми, на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується  стаття (у тексті статті запис: «Аналіз останніх досліджень і публікацій»);
- формулювання мети статті (у тексті статті запис: «Мета статті»);
- виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів (у тексті статті запис: «Виклад основного матеріалу»);
- висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі (у тексті статті запис: «Висновки»).
Після тексту статті обов’язково подається  «Список літератури».
Посилання на літературу  – у квадратних дужках за таким зразком [5, 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Список літератури має складати не більше 10 джерел. Загальний обсяг статті 8–10 сторінок.
Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають зазначеним вимогам.



Немає коментарів:

Дописати коментар